Bu gizli sikişe bence bayılacaksınız, iç çamaşırı bile giymemiş genç ve azgın kız babasının iş yerine gidiyor. Brazzers HD seks filminde Alessa Savage’nin dövmeli ve beyaz vücudu gerçekten çok can alıcı. Dükkana girdiğinde ise babasının bir çalışanı ile iş hakkında konuştuğuna tanık oluyor. Genç kız babasına hiç aldırmadan masanın altından doğru gözüne kestirdiği adamın penisine ve bacaklarına ayağını sürtüyor. Adam yakalanma korkusu ile karşılık veremiyor ancak kız azgınlıktan çıldırmış gibi saldırıyor. Adamın sikini tutup çıkartıyor pantolondan, bu sırada yine babası geliyor ve geri çekiliyor.
Genç kız en sonunda peçeteye not yazıp gidiyor… ” tuvalette seni bekliyorum! “. Artık genç ve çıtır kızın kokusunu almış olan adam kendini sanki oraya ışınlıyor ve patronu filan siktir ediyor. Kendini bekleyen kızın ağzına veriyor. Kızı soymaya başladığında ise süt gibi beyaz tenini kaplayan dövmelerle çok çekici olduğunu fark ediyor ve istekli bir şekilde onunla sevişmeye devam ediyor. Kızın boynunu sıkarak çok sert sikmeye başlıyor, lavaboya yatırıp ama basmaya devam ediyor.
Kız ise sikişmekten artık terliyor, o azgın halinden eser kalmıyor çünkü karşısındaki ondan daha fena çıkıyor. İşini bitirip kızı tuvalette siken adam ise o amın içinden çıkartıp kızın kıyafetlerine attırıyor. Çıtır bayan ise babasına yakalanmadan bu felaketten kurtulduğuna ve ateşi söndüğüne çok seviniyor.

Comments are closed.