İspanyol bir hizmetçiden daha tatlısı ne olabilirdi sanki? Olgun karı Ariella Ferrera evin azgınlığını gizleyen orospusu olmakla beraber brazzers seks filmlerinin de vazgeçilmez starıdır. Bir gün mutfakta kek yapmakta olan kadın yine büyük göğüslerini gösteren eşsiz bir kıyafet giymiştir. Ev hanımı ise bu hizmetçiyi kıskanmaktadır kocasından. Olgun hizmetçi ise fırsatını buldukça adama yanaşmakta ve seks ateşini bir şekilde söndürmeyi beklemektedir.
Hatun, her zaman kendinde gözü olan ancak karı korkusuna yanaşamayan o adamı bir gün tavlar. Yine o büyük göğüslerini sergileyerek baştan çıkarttığı herifi bu kez bırakmaz ve onun penisini eline ve ağzına alır. Geri dönüşü olmayan dakikalara girmek için adamı baştan çıkartmak bir numaralı görevidir. İşini çok iyi bilen kadın adamı mutfağa çeker ve orada sevişmenin son raddesine kadar ilerlerler. Kadının bacağını kaldırıp alttan çalışmaya başlayan adam onu bir güzel bağırtarak, dosta düşmana karı böyle sikilir işte! dedirtir.
Amcığı kıllı avrat ise neye uğradığını şaşırır biçimde sikişmeye doymaktadır. Evin her köşesine kokusunu bırakan uyumlu çift en sonunda merdivenlerin orayı seçerler. Saçı başı dağılmış kadının amı götü de ıskartaya çıkmıştır. Yinede zarifliğini ve yaşına göre güzelliğini koruyan bu kadın erkeğini dibine kadar boşaltır ve onu da mutlu yollar.

Kategori:

Brazzers, Esmer, Olgun, Sakso

Comments are closed.