Hemde ne seks ama, ormanda anal sikiş keyfi brazzers ile farklı bir zevke sürükleniyor. Turuncu saçlı, tavuk gibi beyaz tenli kız Ella Hughes bayan arkadaşı ile gezmeye gitmektedir. Arabayı ise kendisi sürmektedir, ancak orman yoluna gittiklerinde bir arıza çıkar. Çıkan arıza için orada bulduğu ve üzerinde ” brazzers tamircisi ” yazan karttan telefon açar. Adam ise geldiğinde karşısında böyle iyi ve güzel bir kadın beklemezdi elbet. Hatuna teklif sunar, arabasını tamir edecek ve para almayacaktır. Ama daha fazlasını alacaktır, kızlığını…
Çıtır kızın kıçına yapışır adam, kendi elleri ile yağı döker ve ellemeye devam eder. Kız ise seks yapmaya sanki çoktan razıdır. Biraz amcığına parmak atılmasına ve okşanmasına izin veren kız daha sonra tamirciyle yakında ilgilenerek onun kalın penisini ağzına alır.
Daha sonra çayıra yatarlar beraber, eleman kızı tamamen soyduktan sonra amdan başlar sikmeye. Bir aksilik vardır, önden zevk alamamaktadır adam. Bu seferde arkadan devam eder, kızın canının yanması umurunda olmaz. Genç tamirci ise biraz tükürüp kaygan bir vaziyet aldıktan sonra tekrar ve tekrar sokuyordur. Kadında da öyle kocaman bir göt vardır ki adeta çiftleşmek için yaratılmış gibidir. Anal’dan zevk alan ve yolunu oradan bulan adam sonuna kadar sokmak istese de beceremez. Dar deliğin derinliği bu kadar yetmektedir. Genç ve güzel kızı becerdikten sonra birde kalçalarına boşalır tamirci. Bayan ise kendini feda ederek arabasını yaptırmıştır.

Kategori:

Amatör, Anal, Brazzers, Genç, Liseli

Comments are closed.